SİMAV BEYCE BİRLİK SEYEHAT TURİZM LTD. ŞTİ.

1966 Yılında çoğunluğu Simav'ın Beyce Kasabası'ndan Olan Katılımcılarıyla Beyce Birlik Adı Altında Simav'ın En Köklü Firmalarından Biridir. 2013 Yılı İtibari ile Simav'dan Uşak 13 Sefer, Uşak'tan Simav'a 13 Sefer, Simav Bursa günlük 1 Sefer, Simav- Hisarcık -Emet günlük 1 Sefer, Simav Demirci Günlük 8 Sefer Olmak Üzere 36 Sefer İle Simav Halkına Hizmet Etmektedir. Simav Yazıhanesi Olarak Uşak'tan Geçen ve Doğu İllerine Devam Eden Bir Çok Firmanın da Biletleri Yazıhanemizden Kesilip Yolcularımızın Bilet Almadaki Kolaylıkları Sağlanmaktadır. İşimiz Hizmet Sektörü Olduğundan Yıllarca Güler Yüzü Halkımızdan Eksik Etmeyip İşimizde En İyi Seviyelere Gelmek İçin Elimizden Geleni Yapmaktayız.

TÜM YOLCULARIMIZIN DİKKATİNE GÖZÜMÜZ AYDIN YİNE YOLLARDAYIZ

01.06.2020 Tarihi itibariyle COVİD-19 salgını sebebiyle seferlerimize verdimiz aranın şehirler arası seyehat yasağının kaldırılması nedeniyle belirtilen tarihten itibaren kaldığımız yerden devam ediyoruz.

YENİ YOLCULUK KURALLARIMIZ VE TEDBİRLERİMİZ

  1. Otobüs koltuk kapasitesinin %50’si kadar yolcu kabul edilmektedir. Yeni oturma düzenimizde her yolcumuz arasında 1 koltuk güvenlik amaçlı boş bırakılmıştır. Yeni 1+1 seferlerimizle seyahatler daha da konforlu.
  2. Yolculuk boyunca yolcularımızın yüz maskesi kullanımı zorunludur.
  3. Kaptan ve terminallerde görev alan personellerimizin maske kullanımı zorunludur.
  4. Her otobüsümüzde sıvı dezenfektan bulunmaktadır. Yolcularımız otobüse biniş-iniş yaparken faydalanabilir. Ayrıca seyahat boyunca yolcularımıza kolonya ikram edilecektir.
  5. Otobüslerimiz ve terminallerimiz hijyen kurallarına uygun bir şekilde düzenli olarak temizlenmektedir.
  6. 65 Yaş üstü vatandaşlarımızın yanında 1 refakatçi olma şartıyla hes kodu ve seyehat izin belgesi almasıyla yolculuk yapabilecekler.
  7. Seferlerimize ait bilgileri ve yolcu biletlerimizi yazanelerimiz, web sitemiz ve biletall.com dan temin edebilirsiniz.